"ЛУДИЛО" У БЕРНУ: Ево колико ће навијача Звезде вечерас бодрити своје љубимце на мечу Лиге шампиона

Танјуг

29. 01. 2025. у 16:19

Фудбалери Црвене звезде имаће вечерас у Берну против Јанг Бојса, на опроштају од Лиге шампиона, подршку више од 1.000 навијача.

ЛУДИЛО У БЕРНУ: Ево колико ће навијача Звезде вечерас бодрити своје љубимце на мечу Лиге шампиона

ФОТО: Танјуг/АП

Како јавља репортер Танјуга, добар део присталица црвено-белих већ је "окупирао" центар града, а према стадиону кренуће у кортеу у 17.30 сати.

Полиција је присутна, али нема никаквих проблема.

Утакмица између Јанг Бојса и Црвене звезде игра се од 21 сат.

БОНУС ВИДЕО: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БЛОКБАСТЕР У МАДРИДУ: Реал никад није био рањивији пред обрачун са шестоструким прваком Европе који би то морао знати искористити

БЛОКБАСТЕР У МАДРИДУ: Реал никад није био рањивији пред обрачун са шестоструким прваком Европе који би то морао знати искористити

ПОНОВО ћемо имати прилику да уживамо у обрачуну две европска гиганта када у четвртфиналу Лиге шампиона копља буду укрстили Реал Мадрид и Бајерн Минхен, а први сусрет овог двомеча, односно 29. икада између ових ривала, биће одигран вечерас на "Сантијаго Бернабеу" од 21.00.

07. 04. 2026. у 07:00 >> 10:44

ШОК: Амери НИСУ спашавали пилота - КРАЛИ су обогаћени уранијум! Катастрофа за Вашингтон

ШОК: "Амери НИСУ спашавали пилота - КРАЛИ су обогаћени уранијум! Катастрофа за Вашингтон"

БАГЕЈ је назвао операцију спасавања катастрофом за Вашингтон, јер иранска војска тврди да су њене снаге уништиле два хеликоптера Црни јастреб и два војно-транспортна авиона Ц-130.

06. 04. 2026. у 19:11

Коментари (0)

СКРИВЕНИ БАЊСКИ БИСЕРИ СРБИЈЕ: Идеална места за ускршњи одмор и spa викенд