ЛАЈПЦИГ ПОКУШАВА ДА СПАСЕ СЕЗОНУ: Довели појачање из Волфсбурга (ФОТО)
Немачки фудбалер Ридле Баку нови је играч Лајпцига, саопштио је клуб.
ФОТО: Ђ. Самоиловић
Баку (26) је са Лајпцигом потписао уговор до јуна 2027. године. Он је у Лајпциг стигао из Волфсбурга за 4,5 милиона евра, преносе немачки медији.
- Лајпциг је велики клуб са много потенцијала и амбициозних циљева, редовно наступа у Лиги шампиона. Одговара ми начин игре који се овде тражи. Клуб нуди све што вам је потребно за успешан фудбал. Заиста се радујем што ћу упознати своје нове саиграче - рекао је Баку, који ће у новом клубу носити дрес са бројем 17.
Он је ове сезоне одиграо 15 утакмица за Волфсбург у Бундеслиги на којима је постигао два гола и имао две асистенције.
Баку је за репрезентацију Немачке наступио на четири меча и једном се уписао у листу стрелаца. Лајпциг се налази на четвртом месту на табели Бундеслиге са 27 бодова.
Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу
Препоручујемо
УЖАСНЕ ВЕСТИ: Познатом тренеру изгорела кућа у пожару у Лос Анђелесу
10. 01. 2025. у 13:25
"ВЕРУЈЕМ ДА ЋЕ БИТИ": Партизан кренуо на припреме, а тренер најавио бројне промене
10. 01. 2025. у 15:16
МЕЧ ОДЛУКЕ ЗА ЦРВЕНУ ЗВЕЗДУ: Победа у Виторији је императив за чету Саше Обрадовића!
НАЈБТИНИЈИ меч у досадашњем току Евролиге кошаркаши Црвене Звезде одиграће вечерас у "Фернандо Буеса" арени где ће их од 20.30 угостити Басконија.
25. 03. 2026. у 11:38 >> 11:38
ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ РЕАЛ МАДРИДУ: Лекари месецима лечили ПОГРЕШНО КОЛЕНО Килијана Мбапеа?!
Килијан Мбапе, звезда ФК Реал Мадрида, и сам не може да верује какве су најновије вести о његовој повреди.
25. 03. 2026. у 12:14
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)