"ПАРНИ ВАЉАК" КРЕНУО У НОВЕ ПОБЕДЕ: Фудбалери Партизана почели припреме за други део сезоне

Танјуг

08. 01. 2025. у 22:13

Фудбалери Партизана почели су данас припреме за други део сезоне предвођени новим тренером Срђаном Благојевићем.

ПАРНИ ВАЉАК КРЕНУО У НОВЕ ПОБЕДЕ: Фудбалери Партизана почели припреме за други део сезоне

FOTO: FK Partizan

Фудбалерима Партизана обратили су се чланови Радне групе задужени за спортска питања Предраг Мијатовић и Данко Лазовић, а затим је одржан тренинг у спортском центру у Земуну.

- Пре свега желим да вама и вашим породицама пожелим много среће у 2025. години и надам се да ће бити много успешнија него претходна. У наставак сезоне улазимо са новим тренером који је по нашем мишљењу, у овом тренутку, најбоље могуће решење и од вас очекујемо да максимално одговорно извршавате своје задатке. Будите професионални, наставите са напорним радом, а ми у клубу верујемо да заједно можемо да испунимо зацртане циљеве - рекао је Мијатовић, преноси клупски сајт.

Лазовић је истакао да свако од првотимаца треба да буде свестан у колико великом клубу се налази и да тако треба и да се понаша.

- Очекујемо од вас да поштујете институцију у којој се налазите, а овај клуб је играчима увек давао много, па ће дати и вама уколико будете поштени и радите максимално одговорно. Дружићемо се и током припрема у Турској и желим вам срећан и успешан рад - поручио је Лазовић.

Партизан ће у Београду тренирати до петка, а потом ће отпутовати у Анталију где ће боравити 15 дана и одиграти четири пријатељске утакмице.

Сезона у Суперлиги Србије се наставља се почетком фебруара, када ће Партизан дочекати Спартак из Суботице.

"Црно-бели" се налазе на другом месту на табели СЛС са 41 бодом.

Бонус видео: ЧИЈЕ ЈЕ КОСОВО? Малишани Црвене звезде су у Москви овако реаговали на повике руских навијача (ВИДЕО)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТВРДО НА АЛФОНСО МОРУБЕУ: Катастрофална нападачка форма жуте подморнице не обећава велики број погодака

ТВРДО НА "АЛФОНСО МОРУБЕУ": Катастрофална нападачка форма жуте подморнице не обећава велики број погодака

ФУДБАЛЕРИ Сеуте угостиће Кадиз у дуелу који долази у осетљивом тренутку за оба тима (14.00). Завршница сезоне у Сегунди доноси све већи притисак, јер сваки бод може да направи значајну разлику на табели.

28. 03. 2026. у 07:30

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (0)

ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Ево шта су сад урадили у Загребу - и тиме се још и хвале (ФОТО)