ЛИВЕРПУЛ ВИШЕ НЕЋЕ БИТИ ИСТИ! Мохамед Салах одлази: Желим да освојим Премијер лигу јер ми је ово последња сезона у клубу
ФУДБАЛЕР Ливерпула и репрезентативац Египта Мохамед Салах изјавио је да жели да освоји титулу у Премијер лиги и додао да му је ово последња сезона у клубу са "Енфилда".
FOTO: Tanjug/AP
Овај 32-годишњи има уговор са Црвеним до 30. јуна ове године. Он је рекао да тренутно не преговара са енглеским клубом у вези продужења уговора.
- У мојим интервјуима у последњих седам или осам година, увек сам рекао да је моја највећа жеља била када сам стигао овде да освојим Лигу шампиона. Али ово је први пут да кажем да заиста желим да освојим Премијер лигу са Ливерпулом - рекао је Салах за "Скај спортс".
Египатски фудбалер је у Ливерпул стигао 2017. године из Роме. Са енглеским великаном освојио Лигу шампиона у сезони 2018/2019, као и Премијер лигу у сезони 2019/2020.
- То је вероватно зато што претходну титулу у Премијер лиги нисмо прославили на начин на који смо желели. Заиста желим да освојим Премијер лигу, јер ми је ово последња сезона у клубу. Желим нешто посебно да поклоним овом граду.
Он је поновио да нема напретка у преговорима у вези продужења уговора са клубом са "Енфилда".
- За сада је тако. Далеко смо од било каквог напретка у преговорима, а имам још само шест месеци уговора - истакао је Салах.
Салах је за Ливерпул одиграо 375 утакмица и постигао 231 гол.
Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу
Препоручујемо
ШТОПЕР ЗВЕЗДЕ НА ЦЕНИ: Три клуба из Премијер лиге показала интерсовање за Насера Ђигу
03. 01. 2025. у 17:12
ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЕВРОПСКОГ ПРОЛЕЋА: Малме без мотива, црвено-бели лове кључне бодове у Шведској
Црвена звезда гостује Малмеу у четвртак увече на стадиону "Еледа" (18.45) у оквиру седмог кола лигашке фазе Лиге Европе, у мечу који за домаћина нема резултатски значај, док би српски шампион победом практично осигурао пласман у нокаут фазу.
22. 01. 2026. у 07:00
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)