КОМО СРУШИО ЛЕЋЕ: Новајлија уписао нова три бода у "Серији А"
Фудбалери Кома победили су вечерас на свом терену екипу Лећеа резултатом 2:0, у мечу 18. кола Серије А.
ФОТО: АП
Голове за Комо постигли су Нико Паз у 49. и Патрик Кутроне у 79. минуту.
Паз у 31. минуту није успео да реализује пенал, пошто му је голман Лећеа Владимиро Фалконе одбранио ударац са 11 метара.
Комо се тренутно налази на 15. месту на табели Серије А са 18 бодова, а наредну утакмицу играће против Лација.
Леће је на 16. позицији на табели са 16 бодова и у следећем колу дочекаће Ђенову.
Бонус видео: Сада је све јасно - ево шта руски навијачи стварно мисле о Косову
Препоручујемо
ТРАГЕДИЈА! У МОРЕ СЕ СРУШИО АВИОН СПОРТСКОГ КЛУБА: Има погинулих
30. 12. 2024. у 14:40
КАКВО ПОЈАЧАЊЕ НА МАРАКАНИ! Црвена звезда доводи бившег играча Милана
30. 12. 2024. у 13:05
КО БИ СЕ ОВОМЕ НАДАО: Клуб који са клупе предводи џелат Србије и Црне Горе на прагу је уласка у другу фазу Лиге шампиона!
Карабаг, циљајући да прекине серију од пет утакмица без победе против холандских тимова у Европи, дочекује Ајакс на "Републичком стадиону Тофик Бахрамов" у оквиру шестог кола Лиге шампиона.
10. 12. 2025. у 07:40
ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су "гробари" из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)
Док Хрватска још прича о тамошњем дербију, у коме су се састали Динамо Загреб и Хајдук Сплит, као нова тема тамошњој јавности наметнула се - вест из Србије.
09. 12. 2025. у 20:50
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)