ПИТАЊЕ СВИХ ПИТАЊА: Да ли се Пепу Гвардиоли дрма столица?

Марко Паунић
Марко Паунић

26. 12. 2024. у 09:30

Тренер фудбалера Манчестер ситија Пеп Гвардиола изјавио је да са председником клуба Халдуном ел Мубараком прича сваке недеље и да га он потпуно подржава упркос лошим недавним резултатима.

ПИТАЊЕ СВИХ ПИТАЊА: Да ли се Пепу Гвардиоли дрма столица?

FOTO: Tanjug/AP

"Сваке недеље причамо и осећам изванредну подршку са његове стране. Обојица знамо да морамо да донесемо неке одлуке кад се нешто погрешно деси. Увек смо били оптимистични у сусрет наредној", навео је Гвардиола у среду увече, а пренео Скај (Sky).

Манчестер сити је на последњих 12 утакмица у свим такмичењима забележио само једну победу, а данас у 13.30 ће дочекати Евертон у 18. колу Премијер лиге, на чијој табели заузима седмо место са 27 бодова.

Гвардиола, који је са Манчестер ситијем шест пута био првак Премијер лиге и освојио Лигу шампиона 2023. године, 21. је новембра продужио уговор са енглеским клубом на још две године.

Бонус видео: Сада је све јасно - ево шта руски навијачи стварно мисле о Косову

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КАКАВ ШОК! Србија остала без четвртфинала Светског првенства! Наше рукометашице изгубиле од Црне Горе и то како!

КАКАВ ШОК! Србија остала без четвртфинала Светског првенства! Наше рукометашице изгубиле од Црне Горе и то како!

Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан изгубила од Црне Горе - коначан резултат гласио је 17:33 (9:13) после заиста невероватних дешавања на паркету у Дортмунду, на коме је нарочито бриљирала Армел Кели Атинжре, голман Црногорки, која је остварила чак 18 одбрана, зауствивши нестварна 62% шутева који су ишли ка голу који је чувала.

06. 12. 2025. у 17:00 >> 17:01

ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)

ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.

06. 12. 2025. у 10:31

Коментари (0)

МИШЉЕЊА СУ ОПРЕЧНА: Да ли заиста овај језик користи највише пословних људи?