БАЈЕРН КРАДЕ ПОЈАЧАЊЕ БАРСЕЛОНИ? Немачки великан жели шпанског репрезентативца

Часлав Вуковић

25. 12. 2024. у 11:06

ФУДБАЛСКИ клуб Бајерн заинтересован је за играча Атлетик Билбаоа и репрезентативца Шпаније Ника Вилијамса, преноси сајт "Гол".

БАЈЕРН КРАДЕ ПОЈАЧАЊЕ БАРСЕЛОНИ? Немачки великан жели шпанског репрезентативца

FOTO: AP/Tanjug

Тренер Бавараца Венсан Компани планира да на крају сезоне ангажује овог 22-годишњака који има уговор са Атлетиком до 30. јуна 2027. године.

Немачки "Скај спортс" наводи да белгијски стручњак планира да на крају сезоне ангажује два квалитетна крилна нападача, а један од њих је Вилијамс. Бајерн је спреман да за овај трансфер издвоји између 50 и 60 милиона евра.

Брзоноги крилни нападач је у летњем прелазном року био на прагу преласка у Барселону, али је одлучио да остане у Атлетику. Он је ове сезоне одиграо 23 меча и постигао два гола за клуб из Билбаоа.

Вилијамс је ове године са Шпанијом освојио титулу на Европском првенству.

(Танјуг)

Бонус видео: Сада је све јасно - ево шта руски навијачи стварно мисле о Косову

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.

12. 03. 2026. у 11:14 >> 11:14

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

ЖЕСТОКО СЕ УВРЕДИЛА: Ђорђе Давид четири месеца није причао са Снежаном Ђуришић - рокер открио детаље