САМО ШТО ЈЕ ДОШАО: Манчестер јунајтед остао без једног од најважнијих људи
Фудбалски клуб Манчестер јунајтед саопштио је данас да је споразумно раскинуо уговор са спортским директором Деном Ешвортом.
Фото Profimedia
Манчестер јунајтед се у саопштењу захвалио Ешворту на досадашњем раду у клубу са Олд трафорда и пожелео му је срећу у будућности.
Британски медији подсећају да је Ешворт у Манчестер јунајтед стигао 1. јула. Он је раније био спортски директор Њукасла, а пре тога је радио у Брајтону, Фудбалском савезу Енглеске (ФА) и Вест Бромвичу.
Ешворт је у летњем прелазном року потрошио више од 200 милиона евра на појачања, али Манчестер јунајтед ове сезоне бележи лоше резултате у Премијер лиги и тренутно се налази на 13. месту на табели са 19 бодова.
Руководство Манчестер јунајтеда је крајем октобра због лоших резултата сменило менаџера Ерика тен Хага, а на његово место поставило Португалца Рубена Аморима.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
"СРАМОТА МЕ ЈЕ": Мајк Мелоун отворио душу, ово је рекао о саиграчима Николе Јокића
08. 12. 2024. у 10:49
МАЈСТОРИЈА: Јокић радио шта је хтео, погледајте сваки од Николиних 56 поена! (ВИДЕО)
08. 12. 2024. у 09:49
МАЈСТОРИЈА: Јокић радио шта је хтео, погледајте сваки од Николиних 56 поена! (ВИДЕО)
08. 12. 2024. у 09:49
НИКОЛУ ИЗДАО ТИМ : Јокић остварио рекорд каријере, али његови саиграчи... (ВИДЕО)
08. 12. 2024. у 08:08
ГРАДСКИ ДЕРБИ ЗА МЕСТО У ФИНАЛУ: Арсенал има предност из првог меча, али "плавци" се неће предати без велике борбе
Арсенал и Челси састају се у реваншу полуфинала ЕФЛ купа на "Емирејтсу", а домаћи тим у Лондону има благу, али вредну предност из првог меча. "Тобџије" су на "Стамфорд бриџу" славиле са 3:2 и сада им је довољан и реми како би избориле пласман у финале и напале први трофеј ове сезоне.
03. 02. 2026. у 07:00
РУСИЈА ЈЕ БЕСНА! Не може да верује шта је доживела, а Украјина - одушевљена!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу из "најважније споредне ствари на свету", фудбала, у коме већ четири године важи апсолутна забрана за учешће руских екипа, како клупских, тако и репрезентативних.
03. 02. 2026. у 19:55
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)