ВЛАДАН МИЛОЈЕВИЋ У СУЗАМА: Због њега је Звездин тренер заплакао у преносу

Тренер Црвене звезде у сузама је био након победе Црвене звезде над Штутгартом, емотивно је стао пред камере и отворио је душу.

ВЛАДАН МИЛОЈЕВИЋ У СУЗАМА: Због њега је Звездин тренер заплакао у преносу

ФОТО: ФК Црвена звезда

Поред изјаве о мечу, Владан Милојевић је емотивно реаговао, победу над Немцима посветио је покојном оцу. 

- На данашњи дан рођен је мој отац, окорели Звездаш који је преминуо и више није са нама. Тешко ми је, тако сам учен, посвећен сам томе да моји родитељи буду поносни на мене. Ако ме гледа, победу поклањам њему и својој породици, рекао је Милојевић.

БОНУС ВИДЕО: Косово је Србија: Ово су "делије" урадиле на мечу Сити - Звезда 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ХРАБРО ЗА НАСТАВАК ЕВРОПСКОГ СНА: Војводина јури гол заостатка на Групама арени

ХРАБРО ЗА НАСТАВАК ЕВРОПСКОГ СНА: Војводина јури гол заостатка на "Групама арени"

Војводина ће ове вечери на "Групама арени" (20.15) покушати да надокнади гол заостатка против Ференцвароша и избори пласман у друго коло квалификација за Лигу Европе. Мађарски шампион из претходних година славио је са 2:1 у Новом Саду, па пред својим навијачима има лепу прилику да заврши започети посао и обезбеди двомеч са холандским Твентеом.

16. 07. 2026. у 07:00

Коментари (0)

ХРАБРО ЗА НАСТАВАК ЕВРОПСКОГ СНА: Војводина јури гол заостатка на Групама арени