АМОРИМ КРЕЋЕ СА РЕНОВИРАЊЕМ ЈУНАЈТЕДА: Португалац жели да доведе Србина у тим?
ПОРТУГАЛСКИ тренер Рубен Аморим заменио је Ерика тен Хага на клупи Манчестер јунајтеда и већ је кренуо да прави планове око доласка нових играча на "Олд Трафорд".
Foto: Profimedia
Горућа позиција у екипи је леви бек. Тајрел Маласија и Лук Шо имају проблема са повредама, па отуда не чуди жеља да се оснажи то место.
Јунајтед има две жеље, а једна од њих је Милош Керкез, фудбалер рођен у Врбасу који наступа за репрезентацију Мађарске. Осим њега управа "црвених ђавола" прати и Алфонса Дејвиса. Ове информације пренео је Фабрицио Романо.
Керкез је ове сезоне стандардан у Борнмуту. За "трешњице" је одиграо свих 11 утакмица у Премијер лиги и забележио је две асистенције.
Подсетимо, Аморима чека тежак посао пошто Манчестер јунајтед заузима тек 13. место на табели са 15 бодова.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за суботу
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила неколико занимиљвих предлога.
28. 02. 2026. у 07:00
ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ? Иран се повлачи са Светског првенства у фудбалу?! Ево ко ће га заменити!
Најновије вести везане за рат који је отпочео на Блиском истоку, а напад на Иран био је окидач за то, тичу се Светског првенства у фудбалу чији су домаћин и Сједињене Америчке Државе.
28. 02. 2026. у 22:46 >> 23:00
СМЕХ ДО СУЗА: Питали Хрвате да ли знају српске речи - "Никада нећу погодити!" (ВИДЕО)
"ЛЕБЛЕБИЈА би могла бити каросерија."
27. 02. 2026. у 21:41
Коментари (0)