ТОНЧЕВ НАКОН ПОБЕДЕ: Раднички нико не треба да отписује, остаћемо неосвојива тврђава
ФУДБАЛСКИ клуб Раднички из Ниша савладао је након драматичног преокрета Нови Пазар на Чаиру, а након меча први човек "Реала са Нишаве" имао је разлога за задовољство.
ФОТО: А. Илић
Да није само мотив на дресу, већ да је Чаир неосвојива тврђава показао је данас тим који са клупе предводи Никола Дринчић, а након дуела у краткој изјави за "Новости" Ивица Тончев изразио је задовољство тријумфом и послао поруку ривалима да никоме неће бити лако да освоји бодове на трави нишког стадиона.
- Ова утакмица је показала да Раднички не треба нико унапред да отписује. Чаир је остао неосвојива тврђава. Биће тако и у будућности. Показали смо карактер и да нећемо никада одустати од својих циљева, рекао је Тончев за "Новости".
Раднички након репрезентативне паузе дочекује Чукарички, а потом игра са Партизаном одложени меч.
БОНУС ВИДЕО: Гери Линекер: Џуд Белингем је прави вођа, направио је сјајан потез
Препоручујемо
ПУТИН ЗАПУШИО УСТА ЗАПАДУ: Његове речи о Олимпијским играма парају уши
08. 11. 2024. у 18:34
ФСС ПРЕЛОМИО! Бивши фудбалер Партизана и чувени тренер избачен на две године из фудбала
08. 11. 2024. у 10:32
ЈЕЗИВО! "Био је велика пијаница и злостављао ме десет пута горе када је под алкохолом"
08. 11. 2024. у 08:54
НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?
СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.
26. 02. 2026. у 07:00
ПРЕДРАГ МИЈАТОВИЋ ОСТАО У ШОКУ НА СЕДНИЦИ УПРАВЕ ФК ПАРТИЗАН! После дербија, на важну тему - једини дигао руку "за", сви остали - ОДБИЛИ!
Најновије вести везане за ФК Партизан свакако нису онакве какве би "гробари" желели.
26. 02. 2026. у 13:10
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)