ПОТПУНИ БРОДОЛОМ РОНАЛДА: Славни фудбалер на ово није навикао
Португасли фудбалер Кристијано Роналдо је у клупској каријери освојио све што се може освојити.
Фото АП
Португалац је освајао трофеје у Енглеској, Шпанији и Италији, али му у Саудијској Арабији за сада не иде по том питању.
Роналдо је стигао у Ал Наср крајем 2022. године и до сада није освојио ништа.
Његов тим је недавно испао у Купу, за шта је крив и сам Роналдо пошто је промашио једанаестерац у шестом минуту надокнаде и тако постао трагичар. То му је био први промашен пенал у овом клубу из 19 шутева.
- Клетва се наставила - пишу поједини шпански медији.
Роналдо низу лоше резултате у Саудиској Арабији када су трофеји у питању.
FOTO: Tanjug/AP
До сада, Роналдо је са Ал-Насром освојио само Арапски клупски шампионат, такмичење које није део званичног такмичарског календара па се не може узети у разматрање о броју освојених трофеја.
Две сезоне заредом је остао без титуле првака Саудијске Арабије, није се прославио ни у азијској Лиги шампиона, а у три наврата је испао из Купа.
До сада је у каријери освојио 34 трофеја, а прилику да се коначно узме неку титулу у Ал Насру имаће до краја сезоне у националном првенству и Лиги шампиона Азије.
Бонус видео: ТУЧА НАВИЈАЧА НА ЕУРО 2024: Албанци напали српске навијаче, али када се чуло "Јуриш!" - нису се добро провели
ТВРДО НА "АЛФОНСО МОРУБЕУ": Катастрофална нападачка форма жуте подморнице не обећава велики број погодака
ФУДБАЛЕРИ Сеуте угостиће Кадиз у дуелу који долази у осетљивом тренутку за оба тима (14.00). Завршница сезоне у Сегунди доноси све већи притисак, јер сваки бод може да направи значајну разлику на табели.
28. 03. 2026. у 07:30
ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Ево шта су сад урадили у Загребу - и тиме се још и хвале (ФОТО)
Најновије вести из Хрватске тичу се - прошлости. Неко ће рећи измишљене, неко "па и не баш", али свакако, привукле су велику пажњу.
28. 03. 2026. у 19:38
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)