ЈУНАЈТЕД СПРЕМА ЗАМЕНУ ЗА ТЕН ХАГА? Чувени Шпанац би могао на клупу Манчестер јунајтеда

Часлав Вуковић

23. 10. 2024. у 21:02

МАНЧЕСТЕР јунајтед и ове сезоне игра лоше. Ерик тен Хаг и даље преживљава на клупи овог клуба, али могло би да се догоди да ускоро не буде на месту шефа стручног штаба. Познато је и ко је кандидат да га замени на тој позицији.

ЈУНАЈТЕД СПРЕМА ЗАМЕНУ ЗА ТЕН ХАГА? Чувени Шпанац би могао на клупу Манчестер јунајтеда

ФОТО:ЕПА

У питању је легенда Барселоне и бишви тренер Каталонаца Ћави Ернандез, преноси "Дејли Мејл".

Како се истиче, челници клуба са "Олд Трафорда" су се у последњих неколико месеци два пута састали са шпанским стручњаком.

Наводи се и то да постоји замисао да у случају одласка Тен Хага екипу привремено предводи Руд ван Нистелрој, а да на полусезони или на крају такмичарске 2024/2025 екипу преузме Ћави.

Легендарни Шпанац је три године предводио Барселону као тренер, за то време освојио је првенство и Суперкуп Шпаније.

Подсетимо, Манчестер јунајтед је тренутно 12. у Премијер лиги са 11 бодова, док у Лиги Европе има два бода из две утакмице.

БОНУС ВИДЕО: НЕСТВАРНО: Ово су навијачи Звезде урадили фудбалерима после дебакла против Монака

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РИЈЕРА ПОД ПРИТИСКОМ: Пораз од Дортмунда могао би значити крај за шпанског стручњака

РИЈЕРА ПОД ПРИТИСКОМ: Пораз од Дортмунда могао би значити крај за шпанског стручњака

У последњем овосезонском бундеслигашком мечу пред својим навијачима, Борусија Дортмунд ће од 20.30 на "Вестфалену" угостити Ајнтрахт. Тим Ника Ковача има пет бодова више од Лајпцига на два кола до краја и вечерас би могао закључати друго место на табели, док Франкфурт још увек води жестоку борбу за место које води у Европу и позитиван резултат му је преко потребан.

08. 05. 2026. у 06:59

Коментари (0)

ШКОЛСКО ОДЕЉЕЊЕ НОВИХ ЖИВОТА СВАКЕ ГОДИНЕ: Фондација Mozzart донирала опрему Одсеку за биомедицинску потпомогнуту оплодњу ОБ Ваљево