"НИКОМЕ У ЕВРОПИ ДРЖАВА НЕ ДАЈЕ ТОЛИКО НОВЦА": Александар Вучић о Звезди, Партизану, репрезентацији...
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је на "РТС-у" и том приликом се дотакао Црвене звезде и Партизана, али и фудбалске репрезентације Србије.
Фото: Принтскрин/РТС
Он је истакао да је држава помогла ФК Партизан и дала му паре како би могао да игра у Европи наредне сезоне. Такође, открио је и да се помогло кошаркашким клубовима црвено и црно-белих
- Партизану смо дали паре пре три дана да опет иде у Европу. Љаљићу и Мијатовићу и Лазовићу и свима њима желим срећу. Кошаркашким клубовима и Звезди и Партизану дали смо по милион и по евра пре неки дан. Никоме у Европи не даје држава толико - рекао је Вучић.
Дотакао се и репрезентација и нагласио да ће Душан Влаховић играти у наредним мечевима.
- Репрезентација има важне утакмице, желим им срећу - поручио је председник и додао да ће Влаховић да се одазове позиву репрезентације, као и други позвани фудбалери и да ће играти на наредним мечевима.
Вучић је такође рекао да једино чиме можемо да будемо задовољни јесте кошаркашка репрезентација која је заслужила златну медаљу на Олимпијади.
БОНУС ВИДЕО: Овако је Никола Јокић дочекан на аеродрому "Никола Тесла" после Олимпијских игара
Препоручујемо
ВЛАДАН МИЛОЈЕВИЋ ПРЕЛОМИО! Тренер Звезде прецртао, за сада, стандардног првотимца
21. 10. 2024. у 12:25
РУСИЈА ЈЕ ТО: Легенда критиковала Дејана Станковића, ево шта јој се одмах потом десило
21. 10. 2024. у 12:49
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за понедељак
ЗА почетак нове радне недеље смо вам спремили следеће предлоге.
09. 03. 2026. у 06:51
"ДЕЛИЈЕ" НАПАЛЕ ТОРЦИДУ СПЛИТ! Хрвати бежали од освете Срба!
Откако су навијачи Хајдука, Торцида Сплит, напали код аеродорома у Тузли Звездине присталице из Републике Српске, које су се враћале из Шведске, са меча Лиге Европе против Малмеа, хрватски хулигани баш и не спавају мирно.
09. 03. 2026. у 14:01
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)