УЕФА ДОНЕЛА ОДЛУКУ: Он ће судити меч Шпанија - Србија
Пољски судија Даниел Стефански биће главни арбитар меча Шпанија - Србија у четвртом колу групе А4 Лиге нација, саопштила је данас Европска фудбалска унија (УЕФА).
ФОТО: М. Вукадиновић
Како је саопштила УЕФА, Стефански ће предводити комплетно пољски судијски тим у утакмици која се игра у Кордоби у уторак, 15. октобра од 20 и 45. Помоћници уз аут линију биће Давид Голис и Михал Обуковиц, док ће Војчех Мућ бити четврти судија.
Бранилац титуле у Лиги нација у утакмицу улази као лидер групе А4 са седам бодова, Данска има шест, Србија четири, а Швајцарска је без бода после три одиграна кола.
Србија и првак Европе су у првом колу ремизирали 0:0 на стадиону "Рајко Митић" у Београду. Синоћ је Србија у Лесковцу победила Швајцарску резултатом 2:0, а Шпанија у Мурсији Данску 1:0.
БОНУС ВИДЕО: Гери Линекер: Џуд Белингем је прави вођа, направио је сјајан потез
Препоручујемо
"СРБИ НАПРАВИЛИ СКАНДАЛ" Швајцарци бесни због навијача и повика "Косово је Србија"...
13. 10. 2024. у 09:02
РУТИНСКО ОДРАЂИВАЊЕ ПОСЛА: ПСЖ долази на "Енфилд" са два гола предности и Енрике неће дозволити да их испусти
ПАРИЖАНИ су доминирали пред својим навијачима против Ливерпула, славили су резултатом 2:0 и са огромним самопоуздањем дочекују вечерашњи реванш који је на програму од 21.00.
14. 04. 2026. у 09:30
Босна у шоку: Ево шта је Србин натерао чувеног Босанца да уради за Васкрс (ВИДЕО)
Најновије вести из Босне и Херцеговине тичу се и Србије.
14. 04. 2026. у 16:58
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)