НЕОЧЕКИВАНИ ТРАНСФЕР! Бивши енглески репрезентативац потписао за француског нижелигаша
Бивши члан енглеске фудбалске репрезентације Енди Керол потписао је уговор са фудбалским клубом Бордо, саопштио је данас тај француски клуб.
Фото: EPA-EFE/KAREL PRINSLOO
Керол (35), који је у уторак прошао лекарски преглед пре потписивања уговора, учествовао је данас на првом тренингу са својим новим саиграчима.
Центарфор, познат по свом удару главом и висини од 193 центиметра, девет пута је играо за репрезентацију Енглеске у којој је постигао два гола.
Керол је одиграо 248 утакмица у Премијер лиги и постигао 54 гола, а од прошле јесени је играо за клуб Амјен где је постигао четири гола у 35 наступа.
Пре Амјена, Керол је играо за Њукасл, Ливерпул и Вест Хем.
Препоручујемо
ЗВЕЗДА ДИРЕКТНО У ЛИГИ ШАМПИОНА?! Црвено-бели веома близу циља! Ово је доказ томе!
23. 03. 2026. у 17:53
ДРАМА НИКОЛЕ ЈОКИЋА! Најбољи играч света покраден! Детаљи испливали на видело!
23. 03. 2026. у 17:35
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове
ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.
22. 03. 2026. у 07:30
КРВАВА ДРАМА ЧУВЕНОГ СРБИНА У РУСИЈИ! Разбили му главу, завршио на свим насловним странама Руске Федерације, ево шта о свему каже! (ВИДЕО)
Најновије вести из Русије тичу се једног Србина, и то не било ког. А и не из било ког разлога: лекари су му се борили за живот, а он се и даље ничега не сећа!
23. 03. 2026. у 15:36
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)