ВЕЋА ШАНСА ДА ОСВОЈИ ТРОФЕЈ: Бивши фудбалер Тотенхема потписао за шпански кошаркашки тим
НЕКАДА искусни фудбалер, који је наступао за Тулуз, Тотенхем, Вотфорд и Виљареал, Етијен Капу, одлучио је да промени спорт којим ће се бавити.
ФОТО: ЕПА
Некадашњи фудбалски репрезентативац Француске је у 36. години одлучио да се бави кошарком.
Он је потписао за кошаркашки клуб из шпанске треће лиге по имену Ховенс Лелијана и од ове сезоне ће играти, кошарку!
Капу је одиграо укупно 12 утакмица за репрезентацију Француске, а највише мечева уписао је у Премијер лиги, укупно 180 утакмица у дресу Тотенхема и Вотфорда.
Каријеру је започео у Анжеу, потом је прешао у омладинске категорије Тулуза. Одиграо је одличну сезону као млади играч, а потом је у трансферу вредном 11 милиона евра 2013. године прешао у Тотенхем.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
НОВАК ЂОКОВИЋ ОТКРИО ВЕЛИКУ ПРЕВАРУ АТП-а! Нису ни сањали да ће ово да се деси
12. 09. 2024. у 17:36
ДА, МОГУЋЕ ЈЕ! Ови Срби су званично међу најталентованијим фудбалерима на свету (ВИДЕО)
12. 09. 2024. у 15:58
НОВАК ЂОКОВИЋ "САХРАНИО" ЈУ-ЕС ОПЕН: Американци ово уопште нису очекивали!
11. 09. 2024. у 17:46
ЈУНАЈТЕДОВА РЕНЕСАНСА ТРАЈЕ ОД ПРОШЛОГ ДУЕЛА СА ДАНАШЊИМ РИВАЛОМ: "Свраке" су упале у кризу из које ће се тешко извући
ЊУКАСЛ дочекује Манчестер Јунајтед у среду на Сент Џејмсовом парку у тренутку када су гости везали 11 утакмица без пораза у Премијер лиги.
04. 03. 2026. у 06:30
ЦЕО СВЕТ У ШОКУ! Ево шта су урадиле фудбалерке Ирана на првој међународној утакмици откако су Америка и Израел напали њихову земљу (ВИДЕО)
Док траје напад на Иран, који су започели САД и Израел, али и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију, и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... Али, мало ко је очекивао оно што су урадиле иранске фудбалерке.
03. 03. 2026. у 15:54
ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата
НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.
03. 03. 2026. у 20:21
Коментари (0)