ИЗНЕНАЂУЈУЋИ ТРАНСФЕР: Барселона хоће момка који је разочарао Србију
Фудбалски клуб Барселона заинтересован је за играча Ливерпула Стефана Бајчетића.
Фото: АП
Британски медији наводе да је каталонски клуб послао понуду Ливерпулу вредну четири милиона евра како би на позајмицу до краја сезоне довео Бајчетића.
Он би у Барселони требало да замени Марка Бернала, који ће паузирати најмање шест месеци због повреде предњих укрштених лигамената колена, преноси Скај спортс.
Бајчетић (19) је у Ливерпул стигао 2020. године из Селте, а за први тим енглеског клуба одиграо је 22 меча.
БОНУС ВИДЕО Олањинка данас у пуном тренингу: Конкурише за стартних 11 против Новог Пазара
Препоручујемо
СУНОВРАТ О КОМЕ БРУЈИ ТЕНИСКИ СВЕТ: "Ја сам ништа у односу на играча какав сам био"
28. 08. 2024. у 14:03
ОБРТ! Звезда добила сјајне вести из Атине, а да ли ће и Филипа Петрушева?
28. 08. 2024. у 12:50
Борба за друго место се захуктава: Партизан без капитена на "Карађорђу"
У наставку Суперлиге Србије фудбалери Војводине ће данас у Новом Саду од 17 часова дочекати Партизан.
22. 04. 2026. у 09:39
Русија добила нове сјајне вести из Србије! Руси ово нису могли ни да сањају
Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.
22. 04. 2026. у 15:06
"Потврђена идиоткиња!" Рус извређао Мелонијеву, Италија упутила протест: "Фашистички олош, издала бираче"
ИТАЛИЈА је упутила оштар протест Русији након увредљивих изјава руског ТВ водитеља на рачун премијерке Ђорђе Мелони, док јој је председник државе пружио подршку и осудио скандалозне коментаре.
22. 04. 2026. у 08:44
Коментари (0)