ШАМПИОН ОВАКО НИЈЕ ЖЕЛЕО ДА ПОЧНЕ НОВУ СЕЗОНУ: Кикс фудбалера Интера у првом колу ''Серије А''
Фудбалери Интера ремијем су започели одбрану титуле у Серији А пошто су као гости одиграли 2:2 против Ђенове.
FOTO: Tanjug/AP
Алесандро Вољако је довео Ђенову у вођство у 20. минуту, али је Турам головима у 30. и 85. донео преокрет Интеру. Жуниро Месијас у 96. минуту поставља коначних 2:2 пошто је са пенала лоше шутирао, али је натрчао на одбијену лопту и послао је у мрежу.
У истом термину повратник у Серију А Парма и Фјорентина одиграли су 1:1. Домаћин је повео голом Дениса Мана у 22. минуту, а изједначио је Кристијан Бираги у 75.
Гости су меч окончали са десеторицом јер је због друге јавне опомене искључен Марин Понграчић у 83. минуту.
Препоручујемо
ДЕБИ ИЗ СНОВА ЗА ЛАЛАТОВИЋ: Лучанска Младост на гостовању славила против Новог Пазара
17. 08. 2024. у 19:45
ИЗ ФРАНЦУСКЕ У ИТАЛИЈУ: Лука Јовић и Страхиња Павловић добили новог саиграча
17. 08. 2024. у 17:31
РИЈЕРА ПОД ПРИТИСКОМ: Пораз од Дортмунда могао би значити крај за шпанског стручњака
У последњем овосезонском бундеслигашком мечу пред својим навијачима, Борусија Дортмунд ће од 20.30 на "Вестфалену" угостити Ајнтрахт. Тим Ника Ковача има пет бодова више од Лајпцига на два кола до краја и вечерас би могао закључати друго место на табели, док Франкфурт још увек води жестоку борбу за место које води у Европу и позитиван резултат му је преко потребан.
08. 05. 2026. у 06:59
ХРВАТ ШОКИРАО НОВАКА ЂОКОВИЋА У РИМУ! Ко је овоме могао да се нада?
Новак Ђоковић је на турниру из АТП мастерс серије 1000 у Риму данас доживео нешто потпуно неочекивано.
07. 05. 2026. у 16:44
ШОК НА НАЈЛОН ПИЈАЦИ: Србин купио старе столице, вреде право богатство (ВИДЕО)
НА први поглед, чиниле су се као још један комад старог намештаја, али је искусно око препознало о чему је реч.
07. 05. 2026. у 10:25
Коментари (0)