СРБИН НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Бивши велики таленат Партизана код Вука Рашовића у Итихаду

Бивши фудбалер Партизана, Немања Јовић, има нови клуб. Он је нови играч Итихад Калбе из Уједињених Арапских Емирата који са клупе предводи српски стручњак Вук Рашовић.

СРБИН НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Бивши велики таленат Партизана код Вука Рашовића у Итихаду

FOTO: M. Vukadinović

Немања Јовић у УАЕ долази из португалског Ешторила. У Португалију је прешао управо из Партизана где се није баш на најсрећнији начин растао са управом клуба. За црно – беле је одиграо 95 утакмица, постигао је 11 голова уз 10 асистенција.

БОНУС ВИДЕО: МЛАДИЋ ИЗ БЕОГРАДА СВУДА УЗ СРБИЈУ: Филип са урнебесном мајицом пружа подршку ''орловима'' и у Лилу

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РАТ ЗА ФИНАЛЕ: Енглеска против Аргентине у новом поглављу једног од највећих ривалстава светског фудбала!

РАТ ЗА ФИНАЛЕ: Енглеска против Аргентине у новом поглављу једног од највећих ривалстава светског фудбала!

Једно од највећих ривалстава у историји светског фудбала добија ново поглавље. Енглеска и Аргентина састају се у полуфиналу Светског првенства 2026, а победник спектакла у Атланти избориће велико финале где га чека Шпанија.

15. 07. 2026. у 07:30

Коментари (0)

ТОС ПРОМОВИШЕ ЛЕТОВАЊЕ У СРБИЈИ: Када детаљно упознате наше прелепе планине, нема шансе да им одолите