ГОТОВО ЈЕ! Словенци потврдили велики трансфер у Звезди, открили и детаље
Потврда да је Тими Макс Елшник нови фудбалер Црвене звезде стиже и из Љубљане. Олимпија је дефинитивно пристала да прода везисту шампиону Србије.
фото: ЕПА
Новинар Јака Козмељ доноси на сајту Спорт клуба Словенија информацију под насловом: „Сага је готова: Олимпија продала Елшника Звезди“.
Елшник ће бити плаћен 1.500.000 евра, уз реалне бонусе који Олимпији могу да донесу још 500.000.
Репрезентативац Словеније ће бити у рангу средње плаћених играча Црвене звезде, зарађиваће око 40.000 евра месечно. Уговор ће бити потписан на три године.
Елшник је на Првенству Европе у Немачкој био стартер на све четири утакмице Словеније, оставио је добар утисак и није било реално да остане у Олимпији. Најконкретнија је постала Црвена звезда, па наставља каријеру на Маракани.
Тими Макс Елшник је суштински већ Звездин, остаје само да после доласка у Београд у току петка обави лекарске прегледе и потпише уговор.
БОНУС ВИДЕО: Алекс Кореча за Новости о "великој тројци": Оно што су урадили равно је чуду
Препоручујемо
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ДОВОДИ ДЕСЕТО ПОЈАЧАЊЕ У ОВОМ ПРЕЛАЗНОМ РОКУ: Потписује и Милсон
24. 07. 2024. у 13:44
У СРБИЈИ ЗА ЊЕГА НИКО НИЈЕ ЧУО Тврди да га је звала Звезда, а он одбио због Серије А
23. 07. 2024. у 19:51
ЈУЧЕ СМО ПРОШЛИ! Ево ТИП тикета за среду
ПОНОВО су наши типстери били на висини задатка, у ритму дочекујемо 2026. годину!
31. 12. 2025. у 07:00
ПАО АЛЕКСАНДАР ЛУКАШЕНКО: Ово је његова прва реакција (ВИДЕО)
Најновије вести из Белорусије су прилично неочекиване.
30. 12. 2025. у 19:58
ОВО СУ КРИЛИ: Испливала дуго чувана тајна Ане и Бастијана
РАЗВОД Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера била је једна од главних вести претходне године.
02. 01. 2026. у 08:40
Коментари (0)