ИЛИЋ БЛИСТА ПОСЛЕ ДЕБИЈА: Млади голман Звезде пресрећан након првог меча на "Маракани"

21. 07. 2024. у 12:29

Невероватан је осећај стати на гол и осетити атмосферу коју праве Звездини навијачи. Још увек сам под утиском и пресрећан сам што сам имао част да осетим то, рекао је нови голман фудбалера Црвене звезде Марко Илић, који је дебитовао у победи против Јединства из Уба (4:0).

ИЛИЋ БЛИСТА ПОСЛЕ ДЕБИЈА: Млади голман Звезде пресрећан након првог меча на Маракани

Foto: Printskrin Facebook/FK Crvena zvezda

На почетку је Марко Илић рекао да му је драго што је осетио атмосферу на "Маракани".

 - Атмосфера је била феноменална и хвала свим навијачима који су дошли на стадион и подржали нас. Позивам их да то раде у што већем броју, јер сада на делу видим колико нам значи њихова песма и подршка. Надам се да ће их против Младости следеће суботе бити још више - истакао је Илић за клупски сајт.

Похвалио је саиграче што су играли нападачки, те није имао превише посла на голу.

  - Саиграчи су били сјајни и сматрам да смо одиграли феноменално. Нисам имао превише посла и немам проблем када је таква ситуација. Баш сам се лепо осећао на голу - додао је он.

Рекао је и да се нада да ће наставити у овом ритму.

  - Само да наставимо у овом ритму. Били смо сјајни против Јединства и надам се да ћемо тако наставити. Поента је да будемо константно добри и верујем да то можемо. Упознао сам се са начином рада екипе и заиста мислим да смо сјајни. Што се мене тиче, желим да останем доследан и посвећен, те да још више радим на себи и допринесем екипи колико год могу. Наравно, волео бих да то буде дупла круна - поручио је Илић.

Црвена звезда у наредном колу Суперлиге Србије дочекује Младост из Лучана.

БОНУС ВИДЕО: СЈАЈАН ДЕБИ: Дуарте после првог контакта са лоптом постигао гол за 4:0

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на Сент Џејмсис парку би требао да обилује великим бројем погодака

ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на "Сент Џејмсис парку" би требао да обилује великим бројем погодака

"СЕНТ Џејмсис парк" ће у уторак поново бити домаћин европског спектакла, пошто Њукасл дочекује Барселону (21.00) у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Биће то други дуел ова два клуба на истом стадиону у последњих шест месеци, али је овај далеко битнији од првог који је припао Каталонцима резултатом 2:1.

10. 03. 2026. у 07:10

МЛАДИ СРБИН ЗАПРЕПАСТИО АМЕРИКУ! Биће сензација НБА драфта, шутира боље од свих Срба - и не, није син Пеђе Стојаковића (ВИДЕО)

МЛАДИ СРБИН ЗАПРЕПАСТИО АМЕРИКУ! Биће сензација НБА драфта, шутира боље од свих Срба - и не, није син Пеђе Стојаковића (ВИДЕО)

Поздрав из земље кошарке. Тако волимо да се хвалимо када неко наш, или наши, ураде нешто кошаркашки сјајно. А нови српски кошаркашки бисер је ту. И опчинио је Америку.

11. 03. 2026. у 12:11

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

МАЊА ПОТРОШЊА, ВЕЋА СТАБИЛНОСТ: Енергетска ефикасност у служби јавног здравља