ТРАГЕДИЈА ПОГОДИЛА ОСТРВО: Некадашњи нападач Арсенала преминуо након кратке болести
Некадашњи фудбалер Арсенала и Евертона, Кевин Кембел, преминуо је у 54. години након кратке болести.
Фото: Новости архива
Огласио се и клуб након његове смрти.
- Кевина су обожавали сви у клубу. Сви мислимо на његове пријатеље и породицу у овом тешком тренутку - стоји у саоптшењу Арсенала.
Кембел је ушао у први тим Арсенала 1988, а затим и уписао 213 наступа за Тобџије.
Освојио је ФА куп, Лига куп и Куп европских купова. Након тога каријеру је наставио у Евертону за који је наступао у периоду од 199.9 до 2005. године.
БОНУС ВИДЕО: "ИСТИНА ЈЕ..." Реакција Владана Милојевића након ремија на мечу Војводина - Звезда
Препоручујемо
ЧУДАН ИЗБОР ЕНГЛЕЗА: Саутгејт и његови момци су ово одлучили пред меч са Србијом
15. 06. 2024. у 11:32
ИНТЕР ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Нероазури" не би смели имати проблема против ривала са дна табеле
ЗАНИМЉИВА трка за Скудето могла би да добије нову димензију већ на отварању 22. кола Серије А, када водећи Интер у петак увече на "Сан Сиру" (20.45) дочекује Пизу, екипу која се налази на претпоследњем месту табеле.
23. 01. 2026. у 09:40
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)