ВРХУНСКА ИСХРАНА ЧЕКА "ОРЛОВЕ" У НЕМАЧКОЈ: Кувар Мирослав део експедиције ФСС у Немачкој
ДОБРЕ навике се не мењају. Фудбалска репрезентација Србије ће на ЕП у Немачкој имати врхунске услове, као и преостале 23 националне селекције. У тренинг кампу "орлова" у Аугзбургу, уз играче, стручни штаб, селектора Стојковића и остале људе из наше експедиције, биће и човек без којег је годинама незамисливо било које важније путовање.
FOTO: FSS
То је Мирослав Нађ, одавно омиљени шеф кухиње из Спортског центра Фудбалског савеза Србије у Старој Пазови. Овај сјајни кувар ће, као и на Мундијалу у Катару 2022. да брине о квалитетној исхрани наших. Домаћин се у свом, прецизном и ажурном, немачком стилу потрудио да испорука свежих намирница буде нешто налик набавци за ресторане са највећим бројем звездица, достојно третману који би требало да имају најбољи фудбалери Европе.
Одавно је познато да доручак, ручак и вечера за репрезентативце Србије, подсетимо њих је на Пиксијевом списку 26, не може да прође без 30 килограма меса. Дневно се потроши и око 100 јаја, десетак килограма различитих тестетина, а на располагању ће играчима бити и неограничена количина воћа.
Шеф кухиње Мирослав Нађ ће да надгледа прављење сваког оброка, а једна од занимљивијих намирница коју обожавају фудбалери Србије је - мед. Већ годинама га стављају у скоро сваки доручак или ужину, па се дневно потроши и неколико тегли овог златног пчелињег производа.
Препоручујемо
ЈОКИЋ ОДУВАО КОНКУРЕНЦИЈУ! Николи конкуренти могу само да гледају у леђа (ФОТО)
05. 12. 2025. у 21:21
КАКО ЋЕ ДАНАС ИЗГЛЕДАТИ ПАРТИЗАН? Црно-бели сезону настављају без човека који је саставио овај тим
КОШАРКАШИ Партизана ће у 14. колу Евролиге угостити Бајерн Минхен.
04. 12. 2025. у 08:39
ПАРТИЗАН НАШАО ТРЕНЕРА? Пабло Ласо стиже у Хумску...
ЛЕГЕНДАРНИ шпански тренер Пабло Ласо први је кандидат за клупу Партизана, преноси "Спортал".
04. 12. 2025. у 19:46
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)