"ВЕЋ ЈЕ ЗРЕЛО" Саво Милошевић: УЕФА нема ништа против регионалне фудбалске лиге!
РЕГИОНАЛНА лига у кошарци је за неке пун погодак, док се други питају због чега се игра, с обзиром да ни шампион нема гарантовано место у Евролиги.
FOTO: Tanjug/AP
Иако јадранска лига опстаје више од две деценије, у фудбалу се тек ту и тамо стидљиво помиње оснивање исте.
Бивши репрезентативац Југославије и Србије Саво Милошевић октрио је да УЕФА не би имала ништа против таквог такмичења.
– Радио сам годинама у УЕФА, знам из прве руке да УЕФА не би имала ништа против тога. Дакле, на нама је свима, наравно, прво на савезима, а онда да савези преко својим министарстава започну ту причу, а кад је започну сигуран сам да ће брзо да се нађе решење јер то није ништа компликовано. Имамо таквих примера на овим просторима и у другим спортовима и лигама тако да то није нешто што не може да се организује релативно брзо и да се нађе модел ако постоји воља. Мислим да је сад полако већ зрело, изјавио је Милошевић за Спорт клуб.
БОНУС ВИДЕО: Гери Линекер: Џуд Белингем је прави вођа, направио је сјајан потез
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове
ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.
22. 03. 2026. у 07:30
КРВАВА ДРАМА ЧУВЕНОГ СРБИНА У РУСИЈИ! Разбили му главу, завршио на свим насловним странама Руске Федерације, ево шта о свему каже! (ВИДЕО)
Најновије вести из Русије тичу се једног Србина, и то не било ког. А и не из било ког разлога: лекари су му се борили за живот, а он се и даље ничега не сећа!
23. 03. 2026. у 15:36
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)