МИЛУНОВИЋ ЖЕЛИ ЈОШ ДА ИГРА: Дефанзивац се захвалио Звезди на понуди

ФУДБАЛЕР Немања Милуновић изјавио је овог понедељка да је захвалан Црвеној звезди што му је понуђено да буде део стручног штаба, али да још увек жели да буде активан играч.

МИЛУНОВИЋ ЖЕЛИ ЈОШ ДА ИГРА: Дефанзивац се захвалио Звезди на понуди

ФОТО: М. Вукадиновић

Искусном 35-годишњаку је истекао уговор са црвено-белима, а клуб му је понудио да буде део стручног штаба који предводи Владан Милојевић. Чачанин се захвалио и поручио да ипак жели да настави каријеру.

- Са челницима клуба сам причао пријатељски и заједно смо се договорили да као играч завршим епизоду у Црвеној звезди. Понуђено ми је да постанем део стручног штаба, што ми импонује. Захвалио сам се на понуди и одговорио да се још осећам као играч и нисам донео одлуку да завршавам каријеру, уједно и прихватим се одговорног тренерског посла. Има времена за то поглавље у каријери, јер још уживам у тренингу и фудбалу, могу да дам још фудбалу као играч - изјавио је Милуновић за "Спортски журнал".

Милуновић је поред Звезде у каријери играо за Борац из Чачак, Младост из Лучана, БАТЕ Борисов и Аланију.

БОНУС ВИДЕО: ВАТРОМЕТ КОД БЕОГРАДСКОГ ПОБЕДНИКА: Кад "делије" славе Звездину титулу на Калемегдану

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

ОВО МОЖДА НИСТЕ ОЧЕКИВАЛИ: Ево од које репрезентације Срби очекују да направи изненађење на Светском првенству, а није Данска