РАДНИЧКИ СЕ ЗАХВАЛИО ДЕЈАНУ ЈОКСИМОВИЋУ: Нишлије кренуле у потрагу за новим тренером
ЧЕЛНИЦИ нишког Радничког обелоданили су да се клуб растао са тренером Дејаном Јовановићем и у потрази је за новог шефа стручног штаба.
ФОТО: А. Илић
Из клуба се огласили кратким саопштењем.
- Руководство ФК Раднички жели све најбоље у даљој каријери досадашњем тренеру Дејану Јоксимовићу, коме је уговор са нашим клубом истекао са завршетком овогодишње сезоне. ФК Раднички захваљује се Јоксимовићу на досадашњем раду и труду који је уложио током боравка у Нишу. Менаџмент клуба данас почиње са интензивним преговорима са кандидатима за будућег тренера нашег клуба. О свим одлука обавесићемо јавност правовремено - стоји у саопштењу Нишлија.
Подсетимо, Раднички је сезону 2023/2024 окончао на 12. месту и за само један бод је избегао бараж.
БОНУС ВИДЕО: ВАТРОМЕТ КОД БЕОГРАДСКОГ ПОБЕДНИКА: Кад "делије" славе Звездину титулу на Калемегдану
Препоручујемо
ИСПЛИВАЛИ ДЕТАЉИ СТРАВИЧНЕ НЕСРЕЋЕ: Дру Гордон страдао на лицу места
01. 06. 2024. у 09:23
ОЛГА ДАНИЛОВИЋ ИСПИСАЛА ИСТОРИЈУ: Српкиња је урадила нешто што нико пре ње није успео
01. 06. 2024. у 10:18
"СМЕШНО МИ ЈЕ КАДА ЂОКОВИЋ ТО КАЖЕ": Мекинро и Виландер имали јасну поруку за Новака
31. 05. 2024. у 22:00
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју
ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.
12. 03. 2026. у 11:14 >> 11:14
КАРЛОС АЛКАРАЗ РАЗБИО НОВАКА! Ђоковић не може да дође себи! "Ја сам у фазону - ШТА СЕ ОВДЕ ДЕШАВА?!"
Најновије вести из тениса тичу се АТП турнира у Индијан Велсу, на који је са великим амбицијама стигао и Новак Ђоковић.
11. 03. 2026. у 20:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)