ПОСЛЕ ДРАГОВИЋА, ЗВЕЗДА ОСТАЛА БЕЗ ЈОШ ЈЕДНОГ АСА: Управа му одмах понудила позицију у клубу
Фудбалери Црвене звезде ће прославити 35. шампионску титулу у историји клуба, као и четврту дуплу круну у низу на стадиону “Рајко Митић” у суботу, 25. маја, од 19 часова на утакмици седмог кола плеј-офа Суперлиге Србије против Чукаричког, а том приликом од црвено-белих неће се опростити само Александар Драговић.
FOTO: FK Crvena zvezda
Под насловом "Никад не заборави ко ти је био Ђед", овако је Звезда информисала јавност о још једном опроштају:
"На утакмици између Црвене звезде и Чукаричког, од дреса вољеног клуба ће се опростити и Немања Милуновић. Дођите од 19 часова на прославу титуле и аплаузом поздравите нашег Ђеда!
Сваки унук гледа свог деду. Многе ствари су се мењале у свлачионици Звезде, али постојао је увек универзалан одговор на који сте могли да се кладите, када би неки омладинац прешао у први тим и добио питање: 'Ко те је најбоље прихватио?'. Никада се није десило да је било ко рекао ишта осим: Ђед или Милун. И да, много тога је Ђед научио своје унуке. Немања Милуновић / FOTO: M. Vukadinović
Синоним за добру атмосферу и камен темељац јаке Звездине свлачионице, који најбоље може да се опише старим српским комплиментом - домаћин. Милун је баш то, домаћин и неко у чијем присуству је немогуће да се лоше осећате.
Ђед, људски пример и штопер са најбољом игром главом у нападу на целом свету, потписујемо! Хвала ти на свему, што си био и фудбалски и људски пример каквог Звезда само може да пожели!
Милуновићу је понуђена позиција у клубу уколико одлучи да заврши играчку каријеру", наводи се у саопштењу црвено-белих.
Пратите и Звезду, али и друге ствари из фудбала и осталих спортова - на спортским страницама портала "Новости".
На сасвим сте добром месту.
Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу
Препоручујемо
ШОК ЗА ШОКОМ! Новак Ђоковић остао без финала у Женеви, и то како
24. 05. 2024. у 16:48 >> 14:33
И РУСИ СУ ЗАТЕЧЕНИ: Ево какву је сад одлуку донео Рамзан Кадиров
24. 05. 2024. у 13:58 >> 14:39
БАРСЕЛОНА У ПРОБЛЕМУ: Флик не зна како да скрпи тим за тешко гостовање Бетису
КАРТУХА у Севиљи биће поприште дуела Бетиса и Барселоне у четвртак од 18.30 часова, у оквиру 15. кола Ла лиге.
06. 12. 2025. у 10:36
КАКАВ ШОК! Србија остала без четвртфинала Светског првенства! Наше рукометашице изгубиле од Црне Горе и то како!
Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан изгубила од Црне Горе - коначан резултат гласио је 17:33 (9:13) после заиста невероватних дешавања на паркету у Дортмунду, на коме је нарочито бриљирала Армел Кели Атинжре, голман Црногорки, која је остварила чак 18 одбрана, зауствивши нестварна 62% шутева који су ишли ка голу који је чувала.
06. 12. 2025. у 17:00 >> 17:01
ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.
06. 12. 2025. у 10:31
Коментари (0)