ЛОПЕТЕГИ ИМА НОВИ КЛУБ: Шпанац седа на клупу Вест Хема
Шпански фудбалски тренер Ђулијен Лопетеги нови је менаџер енглеског премијерлигаша Вест Хема, саопштио је данас лондонски клуб.
Фото: ЕПА
Шпанац је потписао уговор на две године уз могућност продужења на још једну сезону. Лопетеги ће дужност менаџера Вест Хема званично преузети првог јула.
"Моја амбиција као тренера је да увек будем све бољи и бољи, да постижем више и веће циљеве и да охрабрујем и унапређујем играче, тим и да се такмичим", изјавио је Лопетеги за клупски сајт.
Вест Хем је на крају сезоне напустио менаџер Дејвид Мојес, који је са лондонским клубом освојио девето место у Премијер лиги.
Лопетеги (57) је у каријери тренирао Вулверхемптон, Севиљу, Рајо Ваљекано, Порто, Реал као и све селекције Шпаније.
Препоручујемо
ЈОКИЋЕВА ОСВЕТА! Никола се намерачио да великом ривалу покаже где му је место!
ВЕЧЕРАС нас очекује дуел између Нагетса и Тандера, а ми очекујемо да ће Јокић бити посебно мотивисан због дешавања на последњем мечу ових тимова.
09. 03. 2026. у 12:30
ШТА ЋЕ РЕЋИ ЈЕЛЕНА?! Ево шта је Арина Сабелнка радила Новаку Ђоковићу у Индијан Велсу (ВИДЕО)
Најновије вести везане за АТП Индијан Велс 2026, турнир на коме данас наступа и Новак Ђоковић, нису уобичајене.
09. 03. 2026. у 15:39
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)