ДА ЛИ ЈЕ ГОТОВО? Играч Партизана снимљен на великом дербију! (ФОТО)
Фудбалер Партизана Матеуш Салдања боравио је током викенда у Истамбулу где је гледао велики дерби турске Суперлиге између Галатасараја и Фенербахчеа.
М. Вукадиновић
Један од најбољих играча црно-белих свакако је занимљив многим екипама, а међу најзаинтересованијим кандидатима за његов потпис истицао се управо Фенербахче. Наводно је Фенер зимус послао понуду Партизану од десет милиона евра које су челници клуба из Хумске одбили, али није искључено да ће Бразилац током лета напустити црно-бели табор.
Ова ситуација је утолико занимљивија ако се узме у обзир да су недавно турски медији пренелида први нападач Фенербахчеа Един Џеко прелази у Ал хилал, па ће место шпица у овој екипи остати упражњено.
БОНУС ВИДЕО: МАЈСТОРИЈА! Натхо постигао фантастичан погодак
Препоручујемо
ОВО БАШ БРИНЕ! Реакција Николе Јокића када су му поменули репрезентацију Србије (ВИДЕО)
20. 05. 2024. у 11:42
ЗВЕЗДА И ПАРТИЗАН ОПЕТ НА ТЕРЕНУ! Ево када креће полуфинале Суперлиге Србије
20. 05. 2024. у 13:33
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом
У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.
07. 12. 2025. у 10:00
БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)
Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан декласирана од Црне Горе. Боља екипа заслужено иде даље, али уз не мали скандал.
07. 12. 2025. у 19:40
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)