МОРИЊО СЕ НУДИ: "Две њихове понуде сам одбио, трећу бих прихватио"

Часлав Вуковић

09. 05. 2024. у 09:30

ЖОЗЕ Морињо је постигао велике ствари као тренер, али још увек није био селектор. Сада не крије да би волео да буде на клупи репрезентације Португала.

МОРИЊО СЕ НУДИ: Две њихове понуде сам одбио, трећу бих прихватио

Tanjug/AP

Он је у разговору за "ЕА Спорт Кореа" истакао да је погрешио када је одбио понуду родне земље зарад останка у Роми.

- Два пута је била прилика да седнем на ту клупу, али нису стизале у најбољем тренутку. Одлучио сам да останем у Риму, емоције су ме обузеле и мислим да сам погрешио. Португал има врло јаку екипу, једну од најбољих репрезентација на свету - рекао је Морињо.

Нагласио је да ће прихватити трећу понуду Португала, наравно уколико је добије.

- Осећао сам се сјајно у Роми, и с навијачима и с градом. Због тога нисам хтио да прихватим понуду. Ако добијем трећу прилику да тренирам репрезентацију своје земље, искористићу је - закључио је Морињо.

Овај 61-годишњак из Сетубала је до сада тренирао Леирију, Порто, Челси, Интер, Реал Мадрид, Манчестер јунајтед, Тотенхем и Рому.

БОНУС ВИДЕО: САМО ШТО ЈЕ УШАО И ГОЛ: Јовановић затресао мрежу Партизана

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (0)

ПАРТИЗАН НАШАО ТРЕНЕРА? Пабло Ласо стиже у Хумску...