МИЛАН НАСТАВИО СЕРИЈУ ПОБЕДА: Јовић шансу добио са клупе, Крстовић искључен (ВИДЕО)

Часлав Вуковић

06. 04. 2024. у 16:57

ФУДБАЛЕРИ Милана наставили су низ победа, пошто су у 31. колу Серије А савладали Леће на "Сан Сиру" са 3:0. Ово је "росонерима" био седми узастопни тријумф у свим такмичењима.

Српски репрезентативац Лука Јовић поново је меч почео на клупи. Стефано Пиоли га је на терен послао у 62. минуту, али бивши играч Реал Мадрида није успео да се упише у стрелце или асистира.

На другој страни је од старта прилику добио некадашњи играч Црвене звезде Никола Крстовић. Ипак, он неће по добром памтити гостовање у "граду моде", пошто је за њега утакмица била завршена у 45. минуту када је добио директан црвени картон због старта над Самјуелом Чуквуезеом.

Што се саме утакмице тиче, Милан је већ после 20 минута водио са 2:0 захваљујући погоцима Кристијана Пулишића и Оливијеа Жируа.

"Росонери" су трећи погодак постигли у другом полувремену, тачније у 57. минуту када је Рафаел Леао испоставило се поставио коначан резултат.

Милан после ове победе чврсто држи другу позицију са 68 бодова, Леће је на 13. месту са 29.

БОНУС ВИДЕО: Еврогол Милана Родића, овако је Звезда увећала предност против ИМТ