"ХВАЛА ПРЕДСЕДНИКУ ЉАЈИЋУ": Сејдуба Сума се похвалио, постао је Србин (ФОТО)
КАПИТЕН Новог Пазара Сејдуба Сума похвалио се на Инстаграму српским пасошем, што значи да се више не води као страни фудбалер.
FOTO: M. Vukadinović
Сума је пре пет кола, тачније од дуела са Спартаком странац мање, а некадашњи фудбалер Партизана вечерас се похвалио новим путним исправама уз кратку поруку:
- Хвала мом председнику Расиму Љајићу, написао је фудбалер из Гвинеје.
Подсетимо, Сума се почетком сезоне у Србију после две године, а за Нови Пазар је до данас одиграо 19 утакмица на којима је постигао пет голова уз две асистенције.
Поставши српски држављанин хитри офанзивац је смањио гужву међу странцима када је у питању Нови пазар, те за ограничен број места (четири) када су у питању странци ван Европске уније конкуришу шесторица играча: Омар Фајед, Ебенезер Анан, Абдулаје Сисе, Адетунџи Адешина, Ђин Хо Ђо и Ејике Опара.
БОНУС ВИДЕО: Гери Линекер: Џуд Белингем је прави вођа, направио је сјајан потез
Препоручујемо
ТОТАЛНИ ПРЕОКРЕТ НА МАРАКАНИ! Црвена звезда нуди уговор момку кога су недавно прецртали
15. 12. 2025. у 09:49
РУСИЈА У ШОКУ! Још једна тенисерка се одрекла Русије због Владимира Путина
15. 12. 2025. у 08:24
НЕПРИЈАТАН ГОСТ НА ОЛД ТРАФОРДУ: Јунајтед јури Лигу шампиона, "трешњице" трећи узастопни тријумф на Театру снова
МАНЧЕСТЕР јунајтед ће и другог понедељка заредом спустити завесу на коло Премијер лиге, када на „Олд трафорду“ угости Борнмут (21.00) у мечу који може много да каже о стварном домету тима Рубена Аморима.
15. 12. 2025. у 09:00
ЗВЕЗДА УКРАЈИНЕ ПРОБАЛА ДА УБИЈЕ РУСКОГ ПУКОВНИКА: Русија не прашта! Ево шта се десило украјинској шампионки
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, изнедрила је и једну несвакидашњу ситуацију која има везе са спортом. Јер, најновије спортске вести из Русије тичу се украјинске шампионке, која је осујећена у покушају терористичког напада.
14. 12. 2025. у 16:00
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)