КАКВА МАЈСТОРИЈА: Голман постигао невероватан гол (ВИДЕО)
УТАКМИЦУ 26. кола пољског првенства Пушча - Радомијак обележио је голман гостујуће екипе Габријел Кобилак, а о ономе што је урадио дуго ће се причати.
Foto: Printskrin/X/@EPrzemyslenia
Наиме, он је у 66. минуту постигао гол са своје половине и на тај начин донео бод својој екипи. Испуцао је лопту, она је одскочила и прелетела чувара мреже домаћин Оливера Зича.
Његов погодак још више добија на значају ако се зна да је само три минута пре поготка Радомијак остао са играчем мање због црвеног картона који је добио Вагнер.
Утакмица је завршена резултатом 1:1, а Пушча је остала у зони испадања са 25 бодова, док је ривал на 11. месту са 32.
БОНУС ВИДЕО: БЛИЦКРИГ ЗВЕЗДЕ: Хванг дуплирао предност црвено-белих у Ивањици
Препоручујемо
ЂОКОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Да ли се спрема сензација светских размера?
01. 04. 2024. у 09:50
БАРСЕЛОНА У ПРОБЛЕМУ: Флик не зна како да скрпи тим за тешко гостовање Бетису
КАРТУХА у Севиљи биће поприште дуела Бетиса и Барселоне у четвртак од 18.30 часова, у оквиру 15. кола Ла лиге.
06. 12. 2025. у 10:36
КАКАВ ШОК! Србија остала без четвртфинала Светског првенства! Наше рукометашице изгубиле од Црне Горе и то како!
Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан изгубила од Црне Горе - коначан резултат гласио је 17:33 (9:13) после заиста невероватних дешавања на паркету у Дортмунду, на коме је нарочито бриљирала Армел Кели Атинжре, голман Црногорки, која је остварила чак 18 одбрана, зауствивши нестварна 62% шутева који су ишли ка голу који је чувала.
06. 12. 2025. у 17:00 >> 17:01
ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.
06. 12. 2025. у 10:31
Коментари (0)