ВЕЛИКИ УДАРАЦ ЗА ИГОРА ДУЉАЈА И ПАРТИЗАН: Црно-бели без најбољег играча наредних месец дана
Најбољи стрелац Партизана Матеус Салдања већ неко време вуче повреду бутине, а сада је јасно да неће моћи да помогне екипи у наредних месец дана.
М. Вукадиновић
После утакмице против Црвене звезде Салдања је пропустио окршаје са Напретком и Младости из Лучана.
Медији преносе да Бразилца на терену неће бити још месец дана.
У Београд је из Бразила стигао стручњак који ће са Салдањом радити по специјалном програму како би се нападач што пре опоравио и вратио на терен.
Очигледно је да ''парни ваљак'' са својим најбољим стрелцем и без њега није иста екипа, пошто су црно-бели од дербија на ''Маракани'' играли против Напретка и Младости из Лучана, Салдања није био на терену, а Игор Дуљај и екипа су успели да освоје само један од могућих шест бодова.
БОНУС ВИДЕО: КОЛЕКЦИЈА ЗА ДИВЉЕЊЕ: Упознајте Колумбијца и његову колекцију од 8.000 дресова
Препоручујемо
ЈУЧЕ СМО ПРОШЛИ! Ево ТИП тикета за среду
ПОНОВО су наши типстери били на висини задатка, у ритму дочекујемо 2026. годину!
31. 12. 2025. у 07:00
НЕВЕРИЦА У ДЕНВЕРУ! Нове информације о повреди Николе Јокића (ВИДЕО)
Денвер је поражен на гостовању Кливленду, међутим то сада мање брине навијаче Нагетса, пошто се у дворани појавио Никола Јокић и бодрио своје саиграче.
03. 01. 2026. у 08:27 >> 08:27
ОВО СУ КРИЛИ: Испливала дуго чувана тајна Ане и Бастијана
РАЗВОД Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера била је једна од главних вести претходне године.
02. 01. 2026. у 08:40
Коментари (0)