ЈАВОР СЛАВИО У ПАНЧЕВУ: Стјуарт обезбедио победу

17. 03. 2024. у 20:42

Фудбалери Јавора победили су у Панчеву екипу Железничара резултатом 1:0 у мечу 26. кола Суперлиге Србије.

Једини гол на утакмици постигао је Триванте Стјуарт у 60. минуту. Гости су меч завршили са фудбалером мање, пошто је у 88. минуту искључен Радивој Босић.

Јавор се тренутно налази на 12. месту на табели Суперлига Србије са 28 бодова, док је Железничар претпоследњи, 15. са 22 поена.

Фудбалери Железничара ће у наредном колу гостовати ИМТ-у, док ће Јавор у Ивањици дочекати Црвену звезду.

Младост и Партизан играли су раније данас нерешено, 1:1, док је Црвена звезда у Београду савладала крагујевачки Раднички 5:0.

Последњи меч 26. кола Суперлига Србије биће одигран вечерас од 20 сати у Крушевцу, а састаће се Напредак и нишки Раднички.

У суботу су одиграна четири меча 26. кола Суперлиге Србије, а постигнути су следећи резултати:

Радник - ИМТ 0:1,

Вождовац - Чукарички 1:1,

Спартак - ТСЦ 2:4

Војводина - Нови Пазар 1:0

Бонус видео БУРАН УВОД У БЕРНУ: "Препуцавање" навијача Јанг бојса и Црвене звезде