СПАЈИЋ ПРЕД РАДНИЧКИ: "Очекује нас тежак меч против екипе која је хит првенства"
Фудбалери Црвене звезде дочекују екипу Радничког из Крагујевца у оквиру 26. кола Суперлиге Србије, а Урош Спајић говорио је за клупски сајт о овом мечу.
ФОТО: ФК Црвена звезда
Спајић је сумирао претходне мечеве, као и чињеницу да је Црвена звезда преузела врх табеле.
- Преузели смо прво место и све иде како треба. Побеђујемо и надам се да ћемо наставити у том маниру. Посебно ме радује што тешко примамо голове, и што смо чврсти у одбрани. Знамо да када је то случај, много је лакше да се игра свака утакмица. Иза нас је важна победа у Нишу, на изузетно тешком гостовању и то после вечитог дербија. Заиста нас је дерби емотивно исцрпио, јер смо били бољи ривал, али нисмо победили. Ипак, у Нишу смо показали да је остало енергије у нама и одиграли смо добру утакмицу, те победили и вратили се на прво место. Желим да ту и останемо - почео је Спајић за сајт Црвене звезде.
Похвалио је екипу Феђе Дудића.
- Очекује нас изузетно тешка утакмица, против екипе која је хит пролећног дела сезоне. Имају шест везаних победа и то довољно говори о њима. На нама је да будемо концентрисани и мотивисани, у шта не сумњам. Играмо пред нашим навијачима, на Маракани, и ту смо увек фаворити, без обзира на противника. Даћемо све од себе да победимо. - прокоментарисао је Спајић.
На крају је позвао навијаче да дођу и да подрже играче.
- Хвала им на огромној подршћи у вечитом дербију, а затим и у Нишу. Незгодан је термин био, радни дан, падала је киша, али без обзира на све то - били су уз нас. Носе нас, заиста су наша крила, и много нам је лакше да играмо уз њихову подршку. Уз сву захвалност, позивам их да у недељу дођу у што већем броју. Последња је утакмица пред репрезентативну паузу и веома битна, тако да верујем да ће се звездаши одазвати и доћи у што већем броју да нас носе до нове победе - закључио је дефанзивац црвено-белих.
БОНУС ВИДЕО: МАЈСТОРИЈА КАТАИЈА: Сјајан пријем и завршница "десетке" Црвене звезде
Препоручујемо
НЕСПОСОБНИ СМО! Огласио се Жељко Обрадовић после дебакла у Барселони
15. 03. 2024. у 08:07
НИКАКО НИЈЕ ДОБРО! Звезда открила колико је тешка повреда Јага дос Сантоса
15. 03. 2024. у 08:32
ЈУНАЈТЕД ЈЕ У НАЛЕТУ: Фулам долази на "Олд Трафорд" у правом тренутку за "црвене ђаволе"
Манчестер јунајтед наставља снажан успон под вођством Мајкла Карика и у недељу поподне на "Олд Трафорду" дочекује Фулам, у мечу који може додатно учврстити позицију „црвених ђавола“ у борби за Лигу шампиона.
01. 02. 2026. у 07:40
НОВАК ЂОКОВИЋ ЗАПРЕПАСТИО АУСТРАЛИЈУ: Ево шта је Србин рекао на конференцији после финала Аустралијан опена 2026!
Најновије вести везане за Аустралијан опен 2026 нису биле какве се Србија надала, Новак Ђоковић је изгубио од Карлоса Алкараза, а онда је врло емотивно реаговао на конференцији за штампу.
01. 02. 2026. у 14:46
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)