ШОК: Гордан Петрић напустио Чукарички након само шест мечева
Некадашњи тренер Партизана Гордан Петрић отишао је са места тренера у Чукаричком.
ФОТО: ФК Партизан
Петрић је након само шест утакмица напустио екипу са Бановог брда. Забележио је три победе, реми и два пораза.
Одлучио је Петрић да поднесе оставку после два неуспеха, најпре пораза у Лучанима од Младости, а онда и ремија са Спартаком из Суботице, у Београду.
Наредно коло Чукарички ће играти против Вождовца, а са клупе ће их предводити помоћни тренер Горан Станић.
Он ће бити само привремено решење.
БОНУС ВИДЕО: НОВИ ГОЛ ПАРТИЗАНА: Натхо други пут стрелац против Железничара
Препоручујемо
ХАМБУРГ СЕ У СТИЛУ ВРАТИО У БУНДЕСЛИГУ: Некадашњи првак Европе је далеко од зоне испадања и не зна за пораз више од месец дана
СЕРИЈУ од пет везаних мечева чета Мерлина Полцина покушаће да продужи на "Мева арени" где је од 20.30 дочекује Мајнц.
20. 02. 2026. у 08:18
ШТА ЋЕ ЗАПАД САДА РЕЋИ? Нимало наивни Руси масовно дошли у Београд (ФОТО)
Најновије вести везане за Русију - везане су и за Београд, Србију.
22. 02. 2026. у 12:25
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)