ЛУКА ЈОВИЋ (НИ)ЈЕ ИГРАО: Милан победио, навијачи једно замерили Србину

10. 03. 2024. у 18:32

Фудбалери Милана савладали су екипу Емполија на свом терену резултатом 1:0 у оквиру 28. кола италијанске Серије А.

Милан је већ од почетка утакмице кренуо да напда Емполи и иницијатва се исплатила у 40. минуту. Кристијан Пулишић се сјајно снашао, искористио аистенцију Ное Окафора и постигао једини гол на утакмици.

Што се тиче учинка српског репрезентативца, Лука Јовић је један од двојице играча росонерих који су на навијачком сајту "Миланпрес" добили најниже оцене на овој утакмици - 5,5.

Објашњење за то је, када се о голгетеру из наше земље радило, следеће:

- Добијао је мало лопти у првом полувремену због дефанзивне орјентацаије Емполија. Ипак, није себе учинио протагонистом најважнијих акција. А и шансу из првог полувремена није на најбољи начин искористио - пише на сајту.

Овом победом Милан је обезбедио нова три бода и тренурно има 59 бодова и налази се на другој позицији, док је Емполи 16. са 25 бодова.

БОНУС ВИДЕО: ПРЕОКРЕТ: Гол којим је Партизан повео против Црвене звезде у 172. вечитом дербију