ГОЛ СРБИНА НЕДОВОЉАН ЗА ПОБЕДУ: Максимовић погодио у ремију Хетафеа и Лас Палмаса (ВИДЕО)

Часлав Вуковић

02. 03. 2024. у 21:06

СРПСКИ фудаблер Немања Максимовић био је стрелац у ремију његовог Хетафеа и Лас Палмаса - 3:3 у 27. колу Ла Лиге.

Везиста је у најбољем могућем тренутку постигао погодак. Играо се 45. минут када је затресао мрежу ривала.

Репрезентативац наше земље је сјајно испратио центаршут Хаимеа Мате и добрим ударцем главом матирао Алвара Ваљеса. Максимовићу је ово био четврти првенствени погодак.

Поред њега голове за Хетафе постигли су поменути Мата, као и Мејсон Гринвуд, а на одмор се отишло са 3:1. Једини стрелац за госте у првих 45 минута био је Сандро Рамирез.

Лас Палмас је одлично отворио друго полувреме и у размаку од седам минута постигао је два гола. Мрежу домаћих погађали су Серхи Кардона и Мунир ел Хадади.

Хетафе је после овог ремија на 10. месту на табели са 35 бодова, док је Лас Палмас на осмој позицији са 37.

БОНУС ВИДЕО: ЕКСПРЕСАН ОДГОВОР ШАМПИОНА: Букари распаметио "делије" против ТСЦ-а