КИША ГОЛОВА У ИВАЊИЦИ: Јавор и Војводина поделили бодове

02. 03. 2024. у 16:10

Фудбалери Јавора и Војводине одиграли су данас у Ивањици нерешено 2:2 (0:1) у утакмици 23. кола Суперлиге Србије.

После ремија Војводина је напредовала једну позицију и сада је на 7. месту на табели са 31 бодом, док је Јавор напредовао и сада је на 13. позицији са 22 бода.

Голове за домаћи тим постигли су Радивој Босић у 65. минуту и Лазар Мицић у 73. минуту. Прецизни за госте били су Калеб Зади у 33. минуту и Андрија Радуловић у 55. минуту.

У наредном колу екипа Јавора гостује ИМТ-у, док Војводина на свом стадиону дочекује фудбалере Вождовца.

БОНУС ВИДЕО: ПУНА МРЕЖА "БРЂАНА": Овако је Звезда дошла до трећег гола против Чукаричког