ГОТОВО ЈЕ! Решена судбина Луке Јовића у Милану

Лука Јовић ове сезоне је у дресу Милана одиграо 22 утакмице у свим такмичењима, уз осам голова и једну асистенцију, али му уговор истиче на лето.

ГОТОВО ЈЕ! Решена судбина Луке Јовића у Милану

ФОТО: Танјуг/АП

Ипак, италијански медији су 20. јануара 2024. године пренели да нашег нападача чека потписивање нове, трогодишње сарадње.

Росонери ће у договореном року активирати клаузулу и уговор ће бити валидан до јуна 2027. године, сазнаје Максбет спорт, а све је додатно убрзано.

Према информацијама овог медија, разлог за то је интересовање два богата клуба из Саудијске Арабије уз екстра финансијску понуду.

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ХРАБРО ЗА НАСТАВАК ЕВРОПСКОГ СНА: Војводина јури гол заостатка на Групама арени

ХРАБРО ЗА НАСТАВАК ЕВРОПСКОГ СНА: Војводина јури гол заостатка на "Групама арени"

Војводина ће ове вечери на "Групама арени" (20.15) покушати да надокнади гол заостатка против Ференцвароша и избори пласман у друго коло квалификација за Лигу Европе. Мађарски шампион из претходних година славио је са 2:1 у Новом Саду, па пред својим навијачима има лепу прилику да заврши започети посао и обезбеди двомеч са холандским Твентеом.

16. 07. 2026. у 07:00

Коментари (0)

ХРАБРО ЗА НАСТАВАК ЕВРОПСКОГ СНА: Војводина јури гол заостатка на Групама арени