ОТКЛОЊЕНА ДИЛЕМА: Ево где ће Ћаби Алонсо, који са сензационалним успесима води Бајерн, радити наредне сезоне

СПОРТСКИ директор Бајера Симон Ролфс изјавио је да је уверен да ће Ћаби Алонсо и наредне сезоне да буде тренер фудбалског клуба из Леверкузена, преноси Скај спортс.

ОТКЛОЊЕНА ДИЛЕМА: Ево где ће Ћаби Алонсо, који са сензационалним успесима води Бајерн, радити наредне сезоне

Фото: EPA-EFE/RONALD WITTEK

Алонсо је преузео Бајер у октобру 2022. године. Екипа из Леверкузена је прошлу сезону завршила на шестом месту на табели Бундеслиге.

Бајер је тренутно лидер у Бундеслиги са пет бодова предности у односу на другопласирани Бајерн из Минхена.

Поједини британски медији су недавно објавили да би Алонсо на крају сезоне могао да замени Јиргена Клопа на месту менаџера Ливерпула.

- Сигуран сам да ће Алонсо и наредне сезоне да води Бајер. Алонсо има уговор са Бајером. Он зна да се осећа пријатно у клубу и да има веома добар тим. Имамо на располагању врхунски тим - рекао је Ролфс за немачки сајт Спорт1.

Алонсо има уговор са немачким клубом до јуна 2026. године

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ФИНАЛЕ ПРЕ ФИНАЛА: Мбапе против Јамала у највећем блокбастеру Светског првенства до сада!

ФИНАЛЕ ПРЕ ФИНАЛА: Мбапе против Јамала у највећем блокбастеру Светског првенства до сада!

Један од највећих дербија светског фудбала добија ново поглавље. Француска и Шпанија одмериће снаге у полуфиналу Светског првенства 2026, а победник спектакла у Даласу (21.00) избориће велико финале, где га већ чека бољи из окршаја Аргентине и Енглеске.

14. 07. 2026. у 06:30

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (0)

КРАЈ ЗА БАЊАЛУЧАНЕ? Борац пред (не)могућом мисијом у Софији