ПАЗАРЦИ МНОГО ЉУТИ: Оштро саопштење после меча у Панчеву

ФУДБАЛСКИ клуб Нови Пазар издао је саопштење после ремија са Железничаром (2:2) у првом колу пролећног дела Суперлиге у којем истиче незадовољство суђењем и тражи хитну смену председника судијске комисије ФСС Дејана Сантрача због сукоба интереса и тендецизног делегирања судија.

ПАЗАРЦИ МНОГО ЉУТИ: Оштро саопштење после меча у Панчеву

Принтскрин/Арена спорт

- Одељењу за интегритет УЕФА и ФИФА ћемо проследити материјал са утакмице на којој је Сантрачев лични пријатељ Иван Стаменковић показао елементарно фудбалско незнање и људски неморал - наводи се између осталог у саопштењу Пазараца

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ЈЕДНА УЛАЗНИЦА, ЈЕДНА ПОРУКА, МИЛИОНИ РАЗЛОГА ЗА ОСМЕХ: У првој сезони Театра хуманости донирано више од 11.000.000 динара