СТИЖУ МИЛИОНИ! Звезда продала Јована Мијатовића, познати сви детаљи трансфера

Црвена звезда продала је Косту Недељковића у Астон Вилу, а то неће бити највећи трансфер ове зиме који су црвено-бели остварили.

СТИЖУ МИЛИОНИ! Звезда продала Јована Мијатовића, познати сви детаљи трансфера

ФОТО: ФК Црвена звезда

Говорило се доста о трансферу Јована Мијатовића из Црвене звезде, а сада је и то званично завршено. Млади нападач нови је играч Њујорк Ситија, МЛС филијале Манчестер ситија.

Како је "Новостима" потврђено из клуба, сви детаљи трансфера су договорени, и Звезда ће на име обештећења зарадити 10.000.000 евра! Што ће бити други највећи излазни трансфер црвено-белих после продаје Немање Радоњића Марсеју (12.000.000)

Уз то, црвено-бели ће добити и 15 процената од наредне продаје младог нападача.

Уједно, ово ће бити и рекордан трансфер за Њујорк, који је до сада највише новца издвојио за довођење Александруа Митрите из Крајове.

Подсетимо, Астон Вила је Косту Недељковића платила 9.000.000 евра

БОНУС ВИДЕО: Гери Линекер: Џуд Белингем је прави вођа, направио је сјајан потез

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЗВЕЗДА ПОЧИЊЕ ЕВРОПСКУ МИСИЈУ: Ларн не сме представљати проблем црвено-белима ако мисле да се пласирају у ЛШ

ЗВЕЗДА ПОЧИЊЕ ЕВРОПСКУ МИСИЈУ: Ларн не сме представљати проблем "црвено-белима" ако мисле да се пласирају у ЛШ

Црвена звезда у уторак започиње нову европску сезону гостовањем Ларну у првој утакмици другог кола квалификација за Лигу шампиона. На стадиону "Инвер парк" северноирски шампион покушаће да настави свој историјски поход, али ће против себе имати далеко искуснијег ривала, који жели да већ у првом мечу направи велики корак ка наредној рунди (21.00).

21. 07. 2026. у 07:06 >> 07:06

Коментари (0)

ОТП Јуниор картица мења наратив породичног разговора о новцу