ЗВЕЗДА СИЛНА ПРОТИВ СПАРТАКА: Црвено-бела деца плесала по терену у фантастичном мечу

ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде одиграли су трећу припремну утакмицу на Кипру, тим Дејана Милојевића убедљиво је славио против састава из Суботице резултатом 3:1 (1:0)

ЗВЕЗДА СИЛНА ПРОТИВ СПАРТАКА: Црвено-бела деца плесала по терену у фантастичном мечу

ФОТО: ФК Црвена звезда

Била је Звезда у сваком аспекту бољи ривал. Контролисао је актуелни шампион Србије игру током меча, нападао, а до вођства дошао у 23. минуту када је Гелод Канга проиграо Шерифа Ендиајеа, а он додао младом Владимиру Лучићу који је затресао мрежу ривала.

Знатно боља игра црвено-белих виђена је у другом полувремену, већ након два минута игре Лазар Николић је увећао предност Београђана.

Нападали су и даље играчи клуба са "Маракане", а офанизвну игру крунисао је у 66. минуту Јован Мијатовић који је са "беле тачке" увећао на 3:0.

Ослободили су се Суботичани који нису имали шта да изгубе, те је Војо Убипарип у 83. минуту поставио коначних 3:1..

Звездин тим је у прве две утакмице савладао локалног друголигаша Акритаса (3:2) и мађарског Залаегершега (1:0).

БОНУС ВИДЕО: Селектор САД Стив Кер купио деонице Мајорке

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона

КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона

АРТУР Фери освојио је срца многих љубитеља тениса широм света сјајним наступом на Вимблдону, али верујемо да ће се његова авантура данас окончати пошто ће са супротне стране мреже на "Централном терену" бити моћни Саша Зверев (14.30).

10. 07. 2026. у 12:00

Коментари (0)

ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ СРЕЋНИ ЉУДИ? Морала сам да побегнем...