ВРАЋА ВЕРУ У ЧОВЕЧАНСТВО Јирген Клоп испунио животну жељу колеге који болује од рака
Мало је потребно да покажемо људскост. Прича која долази из енглеске враћа веру у човечанство, а главни актер је тренер Ливерпула, Јирген Клоп.
FOTO: AP/Tanjug
Немачки тренер понудио је подршку бившем енглеском селектору Свен-Горану Ериксону, који болује од неизлечивог облика рака.
Швеђанин је открио да је одувек сањао да као тренер води Ливерпул, а Клоп му је понудио да свој сан оствари, односно, да га замени на један дан.
Клоп истиче да је Ериксон добродошао да посети клуб и подели с њим љубав према Ливерпулу.
Ериксон је тренирао клубове као што су Лацио, Манчестер сити, Лестер, Рому, Бенфику и националне тимове попут Енглеске, Мексика и Обале Слоноваче током своје каријере.
Овај гест подршке долази након Ериксонове тужне вести о његовом здравственом стању, где је саопштио да му је остало још око годину дана живота због тешког облика рака.
БОНУС ВИДЕО: Селектор САД Стив Кер купио деонице Мајорке
Препоручујемо
ЈОКИЋ ОЧИТАО ЛЕКЦИЈУ ЛИДЕРУ ИСТОКА: Бриљантна партија српског центра
20. 01. 2024. у 06:44
ВЕЛИКЕ РЕЧИ НОВАКА О ПРАВОСЛАВЉУ: Ђоковић открио из чега црпи мотивацију и снагу
20. 01. 2024. у 07:32
ПОГОДИЛИ СМО КВОТУ 39! Наши типстери доминирају! Ево нових предлога за мечеве на којима верујемо да неће бити победника
ДОМИНАЦИЈА!
27. 01. 2026. у 11:30
ЈЕЗИВ МАСАКР! Чак 11 убијених на фудбалском терену, криминалци улетели и направили покољ усред утакмице! (ВИДЕО)
Најновије вести из фудбала су трагичне.
27. 01. 2026. у 12:08
ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"
ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.
25. 01. 2026. у 20:42
Коментари (0)