ЛУДНИЦА У ЛИВЕРПУЛУ! Клоп изгубио бурму током прославе тријумфа

Марко Паунић
Марко Паунић

02. 01. 2024. у 10:16

Тренер фудбалера Ливерпула Јирген Клоп накратко је изгубио бурму током прославе победе свог тима против Њукасла у Премијер лиги.

ЛУДНИЦА У ЛИВЕРПУЛУ! Клоп изгубио бурму током прославе тријумфа

Фото: АП

Ливерпул је синоћ на Енфилду савладао Њукасл са 4:2 и тако остао на првом месту на табели Премијер лиге са три бода више од Астон Виле, а пет од Манчестер ситија.

Клоп је после победе честитао својим играчима и кренуо ка навијачима аплаудирајући када је схватио да је изгубио бурму. Почео је да тражи прстен по терену, замолио је и редара да му помогне, а бурму је на крају уочио камерман телевизије Скај спорт.

"Био је то велики шок, али вратио се", рекао је Клоп.

"До сада сам га изгубио само једном у животу и тада ми је био потребан професионални ронилац јер је био у мору", додао је тренер Ливерпула.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове

СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове

ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.

22. 03. 2026. у 07:30

Коментари (0)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута