САМОУВЕРЕНИ ЈОВАН МИЈАТОВИЋ: Дефанзивци Ситија су ми пружили добар отпор
МОГАО је млади фудбалер Црвене звезде Јован Мијатовић да постигне гол против Манчестер ситија, али у два наврата је погодио стативу.
ФОТО: М. Вукадиновић
Није крио одушевљење што је имао прилику да игра против првака Европе и верује да ће му се вратити за промашене шансе.
- Заслужили смо бод. Хтели смо да усрећимо навијаче. Две стативе сам погодио, нисам имао среће. Доћи ће када је најпотребније, ко зна зашто је ово добро. Навијачи траже титулу и дуплу круну, ми ћемо то да испунимо и да славимо дуплу круну са њима. Нисмо тужни, дали смо максимум и супротставили се европском шампиону. Осећај је феноменалан, да са 18 година играш против клупског првака света да тако кажем. Против играча које сам доскора гледао на телевизији у финалу Лиге шампиона. Задовољан сам својим успехом, али нећу овде стати, идем још јаче - рекао је Мијатовић за "ТВ Арена спорт".
Занимљива је била изјава о дефанзивцима Ситија где је 18-годишњи нападач показа да има доста самопоуздања.
- Пружили су ми добар отпор, имао сам пар шанси, нису то очекивали од мене, али показао сам да могу да се борим са њима - закључио је млади фудбалер Звезде.
Црвена звезда је такмичење у Лиги шампиона завршила на четвртом месту у групи са једним бодом.
БОНУС ВИДЕО: СПЕКТАКЛ НА "МАРАКАНИ": Кореографија навијача Звезде преко целог стадиона
Препоручујемо
ЛУДА УТАКМИЦА НА МАРАКАНИ! Црвено-бели намучили шампиона Европе, Сити видео одличну Звезду
13. 12. 2023. у 20:40 >> 22:16
СПЕКТАКЛ НА "МАРАКАНИ": Погледајте кореографију навијача Звезде (ВИДЕО)
13. 12. 2023. у 18:57
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове
ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.
22. 03. 2026. у 07:30
ЦЕО СВЕТ ИМ СЕ СМЕЈЕ: Урнебесан снимак из Хрватске шири се планетом брже од било чега (ВИДЕО)
Хрватска је данас у центру пажње љубитеља фудбала.
21. 03. 2026. у 19:44
Шта је заправо реaктор Димона, најстроже чувани израелски објекат - где свега има, а Израелци све строго крију? (ФОТО)
У балистичком ракетном нападу на Димону, град на југу Израела, повређено је 47 људи, који су запослени у болници. Већина повреда је узрокована шрапнелима, према израелској служби за хитне случајеве Маген Давид Адом. Димона се налази око 13 километара од нуклеарног истраживачког центра Негев.
21. 03. 2026. у 21:44 >> 22:08
Коментари (0)