ЗВЕЗДА ОСТАЈЕ БЕЗ ВЕЗИСТЕ? Италијански клубови желе фудбалера црвено-белих

Часлав Вуковић

16. 11. 2023. у 21:30

ЦРВЕНА звезда би током зимског прелазног рока могла да остане без везисте Кингса Кангве који има неколико понуда од италијанских клубова. Ову информацију је открио његов агент Нир Карин.

ЗВЕЗДА ОСТАЈЕ БЕЗ ВЕЗИСТЕ? Италијански клубови желе фудбалера црвено-белих

ФОТО: М. Вукадиновић

Репрезентативац Замбије у последње време није у озбиљним плановима Барака Бахара. Он је почео првих шест утакмица у првенству, али је након пораза од Чукаричког изгубио место у првој постави.

Од тада је одиграо само 150 минута у шампионату Србије. У Лиги шампиона је добио седам минута на "Етихаду", док у остала три сусрета у елитном такмичењу није улазио у игру.

Све ово значи да би он већ на зиму мога да напусти Звезду, а како његов агент истиче понуде постоје из Италије.

- Замбија има велики број талената и надам се да ће следећи играч из Замбије у Италији бити Кингс Кангва из Црвене звезде. Већ смо у преговорима са неколико италијанских клубова - изјавио је Карин за "Спорт Италија".

Подсетимо, Кангва је у редове црвено-белих стигао из Арсенала из Туле у јулу 2022. године за 1.500.000 евра, а у непуних годину и по дана одиграо 56 утакмица за Звезду уз учинак од 12 голова и девет асистенција.

БОНУС ВИДЕО: КОРЕОГРАФИЈА ЗА ПАМЋЕЊЕ: Ово су "делије" урадиле пред Звезда - Лајпциг у Лиги шампиона

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДА ЛИ СЕ ФУДБАЛСКА БАЈКА НАСТАВЉА? Бодеу ће бити веома тешко да одбрани два гола предност на Ђузепе Меаци

ДА ЛИ СЕ ФУДБАЛСКА БАЈКА НАСТАВЉА? Бодеу ће бити веома тешко да одбрани два гола предност на "Ђузепе Меаци"

ПОСЛЕ пораза од 3:1 у Норвешкој, Интер мора да крене у потпуни јуриш када у реваншу плеј-офа Лиге шампиона дочекао Боде глимт пред пуним трибинама чувене "Ђузепе Меаце" (21.00).

24. 02. 2026. у 07:00

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

ИЗБОЛА МУЖА ЈЕР ЈЕ ПСОВАО ТЕЛЕВИЗОР! Лекари хитне помоћи нису могли да верују шта се десило